Makyajınızın kalıcı olmasını sağlayın! Makyaj görünümünüzü 16 saat boyunca kuruluk, yapışkanlık veya donukluk olmadan sabitleyen devrim niteliğindeki yeni etanol içermeyen sabitleyici spreyimiz Fix+ Stay Over Weightless 16HR ile kalıcı hale getirin.

MAC Kıdemli Makyaj Sanatçısı Keri Blair, “Fix+ Stay Over, hepimizin beklediği makyaj sabitleme özelliğini sağlıyor” diyor. “Cildinizi korumaya ve makyajınızın bozulmasına karşı dirençli olmasının yanı sıra saatler boyunca makyajınızın sabit kalmasını sağlayan bir güce sahip. Cilt dostu bileşenlerle dolu bir nemlendirme özelliği ile cildinizi besliyor.”

Üstün teknolojiyi, sofistike bir bakım sağlayan botaniklerle birleştiren bu sıfır alkollü makyaj spreyi, birçok faydayı da beraberinde getiriyor: hidrasyon, mavi ışığa karşı koruma ve kirliliğe karşı bir kalkan görevi görüyor. Formülündeki antioksidanlar, salatalık ve papatya özleri, yeşil çay yaprağı, kafein, Pro B5 ve E vitaminlerinin yanı sıra nemlendirici özelliği için gliserin ve gelişmiş nemlendirici etkenler ile güçlendirilmiştir.

Ürünün cilt üzerinde eşit dağılması ve ağırlık yapmadan gün boyunca etkisini koruması için yeni bir teknoloji geliştirdik. Tek bir sprey dokunuşu ile gün boyu cildinizi ağırlık yapmayan formülü ile nemlendirir ve besler. Grileşen oksitlenmeyi, erimeyi, kaymayı, solmayı, çatlamayı veya gözeneklere ve ince çizgilere dolan makyaj görünümünü unutun. Fix+ Stay Over, fondöteniniz için bir yardımcı gibi davranır ve makyajlı görünümünüzü sabit tutmak için ter ve neme karşı koruma sağlar.

M•A•C Eğitim Direktörü APAC, Regan Rabanal: “Bu ürün, maske takarken bile makyajınızı ağırlık yaratmayan bir hisle sabit tutma konusunda inanılmaz bir etki gösteriyor.” diyor ve ekliyor: “Gerçekten makyaj sanatçılarının tercihi Yeni Fix+ Stay Over, makyajı geliştirmek ve daha da yukarıya taşımak için sanatçıların tercihi oldu. Henüz ilk kullanımda bile farkı gözlemleyeceksiniz.”