Zengin koleksiyonunda birbirinden şık ve göz alıcı ürünlerin yer aldığı Enza Home, modern bir tarza ve incelikli detaylara sahip Taos ve Urbanolog halılar ile evinizin estetiğini bütünlüyor, şıklığını tamamlıyor.

Evinde modern ve zarif bir dekorasyon yaratmak isteyenlere birbirinden şık ürünler sunan Enza Home; göz alıcı, kaliteli ve dayanıklı halılarla evinizin tarzını tamamlıyor. Enza Home’un halı koleksiyonunun en yeni üyelerinden Taos Halı, hasır benzeri bukleli örgü dokusu ve özel tasarımıyla yaşam alanlarının şıklığını tamamlıyor. İskandinav stilini yansıtan, natürel görünümlü Taos Halı, birinci sınıf doğal Tencel iplik yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım imkânı sunuyor. Antrasit, krem/ bej ve gri/bej renk seçenekleri bulunan Taos Halı’nın dört farklı boy alternatifi ise farklı büyüklüklerdeki odalar için ideal seçenekler sunuyor.

Canlı ve modern renk kullanımıyla evinizin şıklığını tamamlayan Urbanolog Halı, sık dokunmuş yumuşak yapısı sayesinde hem konforlu hem de dayanıklı bir yapıya sahip. Zarafetiyle göz alan Urbanolog Halı’nın petrol ve gri olmak üzere iki farklı rengi, yedi farklı boy alternatifi bulunuyor.