Enza Home’un koleksiyonuna kattığı en yeni koltuk takımlarından biri olan Melbourne Koltuk Takımı, modern tasarım çizgisi, rahatlığı, kalitesi ve şıklığıyla beğeni topluyor. Melbourne Koltuk Takımı’nı seçenler evinde aradığı rahatlığa kavuşuyor. 

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara “En Çok Sen” diyerek benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, Melbourne Koltuk Takımı ile beklentileri aşıyor. Konforu en üst seviyeye taşıyan Melbourne Koltuk Takımı, sırt ve oturma alanında kullanılan kaz tüyü katmanı, çoklu katmanlı sünger ve S yaylardan oluşan hibrit teknolojisi sayesinde uzun süreli oturumlarda bile rahatlıktan ödün vermiyor.

Özgün ve modern tasarım çizgisiyle fark yaratan Melbourne Koltuk Takımı, dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Ahşaptan yapılmış olan iskeleti ve yeni nesil oturma katmanları ile uzun yıllar aynı kalitede kullanılabiliyor. Berjer modülünde koyu meşe ve küllü meşe olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan Melbourne Koltuk Takımı’nın boncuk elyaf dolgulu kırlentleri ise şık ve rahatlığı tamamlayan bir detay olarak öne çıkıyor.