Revolution, I Heart Revolution ve Deborah Milano ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Watsons’ın sevilen markaları Revolution, I Heart Revolution ve Deborah Milano’nun birbirinden keyifli makyaj ürünleriyle makyaj rutinlerini güncelleme zamanı!

Revolution IRL Filter Fondöten

Revolution IRL Filter Fondöten ile filtrelere elveda!
Tüm cilt tonları düşünülerek yaratılmış birbirinden farklı 6 farklı ton seçeneği ile Revolution IRL Filter Fondöten, tam-orta kapatıcılık sağlayarak, mat ve hafif yapısı sayesinde ciltte filtre etkisi yaratır.. Niasinamid ile zenginleştirilmiş yağsız formüle sahip Revolution IRL Filter Fondöten, bulaşmalara karşı dayanıklıdır ve 16 saate kadar kalıcılık sağlar.

Deborah Milano 24 Ore Perfect Nude Fondöten

Deborah Milano 24 Ore Perfect Nude Fondöten ile “makyajsız makyaj” trendini yakalayın! İçeriğindeki nemlendirici ile kafidemsi bir bitiş sağlayan Deborah Milano 24 Ore Perfect Nude Fondöten, cildin makyajlıyken de nefes almasına yardımcı olur. Aktif bileşenler ile formüle edilen Deborah Milano 24 Ore Perfect Nude Fondöten, orta kapatıcılığa sahiptir ve pürüzsüz, parlak, canlı ve nemli bir cilt görünümü yakalamanıza destek olur.

I Heart Revolution Chocolate Kaş Sabunu

Kaş Sabunu trendi geri döndü! Hollywood’un kaşları sabitlemek için kullandığı sabun hilesinden ilham alınarak tasarlanan I Heart Revolution Chocolate Kaş Sabunu, her bir kaş telini kavrayarak kaşların dolgun görünmesine ve güçlü bir şekilde sabitlenmesine yardımcı olur. Taşınabilir bir kaş fırçası ve aynaya sahip I Heart Revolution Chocolate Kaş Sabunu, dilediğiniz yer ve zamanda kaş şekillendirme için idealdir. Aplikatörü hafif ıslatın ve sabun üzerinde kaydırın. Dilediğiniz kaş görünümünü oluşturmak için kaşları istediğiniz yönde nazikçe tarayın.

Revolution Forever Flawless Desert Desire Far Paleti

Revolution Flawless ailesinin en yeni üyesi Revolution Forever Flawless Desert Desire Far Paleti ile tanışın! İbiza geceleri esintisi taşıyan ve çöl hayatından ilham alınarak oluşturulan Revolution Forever Flawless Desert Desire Far Paleti mavi, pembe ve doğal tonlarda ışıltılı ve mat olmak üzere 12 farklı renk içerir. Revolution Forever Flawless Desert Desire Far Paleti’nin kremsi ve yoğun pigmentlerle formüle edilmiş renkleri ile etkileyici gözlere sahip olun!

Deborah Milano Like A Pro Maskara

Deborah Milano Like A Pro Maskara’nın yenilikçi özel fırçası ile kirpiklerinize profesyonel bir dokunuş yapın! Özel tasarlanmış spiral fırça, formu sayesinde kirpik diplerine kadar ulaşır ve topaklanmayan bir uygulama sağlar. Kirpiklerinize ekstra hacim ve uzunluk kazandırmaya yardımcı olan Deborah Milano Like A Pro Maskara ile etkileyici bakışlara sahip olun!

Revolution Ultimate Lights Lip Kit

Revolution Ultimate Lights Lip Kit ile karşı konulmaz dudaklar! Doğal pembe tonda bir dudak kalemi ve ışıltılı bir dudak parlatıcısı içeren Revolution Ultimate Lights Lip Kit makyajınızın imzası olacak! Revolution Ultimate Lights Lip Kit’te bulunan kremsi yapılı dudak kalemi ve ışıltılı dudak parlatıcısı ile etkileyici dudaklara sahip olun!

Deborah Super Gloss Dudak Parlatıcısı

Deborah Super Gloss Dudak Parlatıcısı ile modayı yakalayın! E Vitamini ve Nar Yağı ile zenginleştirilmiş Deborah Super Gloss Dudak Parlatıcısı, dudaklara canlılık kazandırmaya ve dudakları beslemeye yardımcı olur. Yüksek pigment konsantrasyonu ve parlaklığı arttırıcı polimerler ile geliştirilen formülü sayesinde

dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmadan parlak bir görünüm sağlar. İtalyan tasarımcı Mario Trimarchi’nin 3 boyutlu modern Milano tasarımlarından esinlenerek tasarladığı şık ambalajlı Deborah Super Glos Dudak Parlatıcısı ile kendinizi özel hissedin ve dayanılmaz dudaklara merhaba deyin!

Deborah Milano Red Touch Likit Ruj Serisi 

Deborah Milano Red Touch Likit Rujlar ile mat ruj severlere ezber bozan formül! Deborah Milano’nun renk uzmanları tarafından geliştirilen, yeni formülü ile yumuşak mat bir görünüm  sunmayı hedefleyen Deborah Milano Red Touch Likit Rujlar dudaklarınızı kurutmadan kusursuz bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur. Deborah Milano Red Touch Likit Rujlar içeriğindeki nemlendirici gül yağı sayesinde dudakları kalıcı bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Hafif bir dokuya sahip olan Deborah Milano Red Touch Likit Rujlar kalıcılığıyla 18 saate kadar tazeliğini korur.