Kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile misafirlerine kusursuz bir konaklama deneyimi yaşatan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da yer alan Safira Spa & Fitness, 14 Mayıs Anneler Günü’nde annenizle beraber unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Eşsiz boğaz manzarası ve merkezi konumu ile fark yaratan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, Anneler Günü için farklı bir deneyim yaşatacak ve birlikte geçirilen zamanı eşsiz bir atmosfere dönüştürecek özel bir gün sunuyor.

8.500 m2 alanı ile İstanbul’un en büyük Spa merkezi olan Safira Spa & Fitness, içerisinde yer alan geleneksel Osmanlı tarzında tasarlanan, özel mermer kullanımıyla öne çıkan otantik Türk hamamları, açılıp kapanabilen cam tavanlı havuz, sauna ve buhar odası gibi alternatifleriyle anneler ve çocukları için unutulmaz bir deneyim yaşatmak için hazırlanıyor.

Anneler Günü özelinde Mayıs ayında masaj / hamam hizmetlerinde yüzde 30, günlük giriş ücretinde yüzde 30, tesis üyeliklerinde ise yüzde 20 indirim imkânı sunan Safira Spa,  annelere sağlık ve huzur dolu bir gün yaşatıyor. Uzman kadrosuyla hizmet veren Safira Spa & Fitness; açık havuz, sauna, buhar odası, hamam, dinlenme alanları,fitness alanları ve VIP masaj odalarıyla ön plana çıkıyor.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul,  annesine farklı ve kişiselleştirilmiş bir gün hediye etmek isteyen herkesi, Safira Spa & Fitness’a bekliyor.