Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirleneceği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oylamalar başladı!

Kozmetik ve kişisel bakımın ilklerini gerçekleştiren Watsons Türkiye, geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin 9. yılında da güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyilerini” belirlemeye devam ediyor. Rekor oylamalarla yılın en iyi ürünlerinin belirlendiği geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde bu yıl makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi 25 farklı kategoride 130 aday ürün yılın en iyisi olmak için oylarınızı bekliyor! Siz de hemen https://odul.watsons.com.tr/’ye tıklayarak tüm yıl yanınızdan ayırmadığınız ve severek kullandığınız ürünler arasından favorilerinizi seçip oylamaya katılın!

Oy Kullananlar Yine Kazanıyor!

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde favori ürünlerini oylayan şanslı 500 Watsons Club üyesi sürpriz ürünlerin yer aldığı Watsons hediye setinin sahibi olacak! Ayrıca oylamaya katılan 5 Watsons Elite üyesi de ödül gecesi için çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayacak!

Müşterilerin değerlendirmeleriyle kategorilerinde en çok oy alan ürünler, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ödül töreninde yarıştığı kategoride “Yılın En İyi Ürünü” ödülünün sahibi olmaya hak kazanıyor.

Milyonlarca kişinin günlük yaşamlarında  tercih ettiği ürünler Haziran ayının sonuna kadar Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri kapsamında https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylanabiliyor.

Oylamalara katılım için;

https://odul.watsons.com.tr/ adresinden kategorilerindeki en iyi ürünleri belirlemek için oy kullanabilirsiniz. Hediye çekilişine katılım hakkı kazanmak için Watsons Club Card bilgilerinizi girerek formu doldurmanız gerekmektedir.

9. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödül Kategorileri:

 1. Yılın En İyi Maskarası
 2. Yılın En İyi Far Paleti
 3. Yılın En İyi Ten Makyaj Ürünü
 4. Yılın En İyi Dudak Ürünü
 5. Yılın En Yenilikçi Makyaj Ürünü
 6. Yılın En İyi Yüz Bakım Ürünü
 7. Yılın En İyi Serumu
 8. Yılın En İyi Yüz Maskesi
 9. Yılın En İyi Anti-Aging Ürünü
 10. Yılın En İyi Kore Güzellik Ürünü
 11. Yılın En İyi Dermo Kozmetik Ürünü
 12. Yılın En İyi Sürdürülebilir Yaşam Ürünü
 13. Yılın En İyi El ve Vücut Bakım Ürünü
 14. Yılın En İyi Tırnak Güzellik ve Bakım Ürünü
 15. Yılın En İyi Erkek Bakım Ürünü
 16. Yılın En İyi Duş Jeli
 17. Yılın En İyi Deodorantı
 18. Yılın En İyi Ağız Bakım Ürünü
 19. Yılın En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü
 20. Yılın En İyi Şampuanı
 21. Yılın En İyi Saç Boyası
 22. Yılın En İyi Saç Bakım Ürünü
 23. Yılın En İyi Erkek Saç Bakım Ürünü
 24. Yılın En İyi Watsons’a Özel Ürünü
 25. Yılın En İyi Watsons Markalı Ürünü

Best of the Best:

 1. Kadın Çalışan Oranı En Yüksek İş Ortağı
 2. Yılın En İyi E-ticaret Partneri
 3. Yılın En İyi E-ticaret Ürünü
 4. Yılın En İyi Sürdürülebilirlik Projesi
 5. Yılın Servis Seviyesi En Yüksek İş Ortağı
 6. Yılın Ürünü
 7. Yılın İş Ortağı

Şimdi yıl boyunca Watsons’tan alıp severek kullandığınız favori ürünlerinizi https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylama zamanı. Sevdiğiniz ürünleri oylamayı ve bu serüvene ortak olmayı unutmayın!