Kiğılı, ‘Hikayeni Yaz’ mottosuyla hazırladığı 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla bu yaz sizleri kendi hikayenizi bulmaya, keşfetmeye ve hissetmeye davet ediyor.

Yeşil moda ve sürdürülebilirlik kavramlarına önem vererek tasarlanan parçaların da yer aldığı koleksiyon, sizi kendi hikayenizi bulmaya çağırırken doğayla yeniden bağlantı kurmayı simgeliyor. Koleksiyon, yazın enerjisini doyasıya yaşarken, hikayenizi bulmak için keşfe çıkmanıza ilham oluyor.

Kiğılı’nın yeni koleksiyonu hakimiyet süren toprak renkleri, kırık beyaz, yeşilin tonları, kırmızı, gök mavisi, limon sarısı ve çimen yeşili gibi canlı ve parlak renklerle doğayı simgeleyen dinamik bir stil sunuyor.

Çalışma hayatı ile sosyal hayatın içi içe geçtiği yeni yaşam tarzına uygun rahat, şık ve sürdürülebilir bir deneyim isteyen Kiğılı erkekleri için tasarlanan koleksiyonda, esneklik ve konfora odaklanan tasarımlar yer alıyor. Klasik modellerin de yeniden yorumlanarak hayat bulduğu koleksiyonda esnekliğin yanı sıra, dayanıklılık, hafiflik ve çabuk kuruma gibi birçok özellik yer alıyor.

Kiğılı 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonu; birbirleriyle kombinlenebilen tasarımlar, kusursuz bir renk uyumu, iyi hissettirme üzerine tasarlanan keten ve pamuklu gömlekler, özel baskı teknikleri ile tasarlanan t-shirtler, farklı kumaş detayları ile harmanlanan parçalar, fonksiyonel kullanım sunan ceketler, kanvas pantolonlar ve stilleri tamamlayan kemer, çanta, takı ve ayakkabıdan oluşan geniş bir ürün seçkisi sunuyor.

Kiğılı 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu keşfetmek için tüm Kiğılı mağazalarına ve www.kigili.com.tr adresine davetlisiniz.