Parfümlerden, vücut losyonlarına, makyaj malzemelerinden, cilt bakım ürünlerine kadar birbirinden eşsiz, çeşitli ve vegan ürünler sunan The Body Shop, Anneler Günü’nde annelerinizi hediye setleriyle şımartmanızı sağlayacak.

Kurulduğu günden bu yana, bitkilerin gücünü doğa ile uyumlu hale getiren The Body Shop’un hediye setleri ile, annelerinizin bakım ritüellerini keyifli hale getireceksiniz.

Shea Hediye Seti

Güçlü nemlendirme etkisine sahip shea yağının, zengin dokusu ve yüksek yağ içeriği ile zenginleştirilen Shea Duş Jeli, Shea Body Butter ve Shea El Kremini içeren Shea Hediye Seti, annelerinizin vazgeçilmezi olacak.

British Rose Dörtlü Hediye Seti – MiniBritish Rose Hediye Seti

En etkileyici ve en romantik çiçek türü olarak bilinen gülün baş döndürücü kokusunu ve özünü içeren British Rose Duş Jeli, Body Butter ve El Kremini içeren British Rose Dörtlü Hediye Seti annelerinizin favorisi olmaya aday. Özenle seçilmiş güllerin özü ile zenginleştirilmiş British Rose Body Butter ve British Rose Duş Jelinin bir arada yer aldığı Mini British Rose Hediye Seti ise banyo ritüellerinin keyifli bir parçası olacak.

Duo Mango Hediye Seti – Duo Berry Hediye Seti

Rahatlatıcı mango kokusunun etkisiyle büyüleneceğiniz Duo Mango Hediye Setinin içerisinde Mango Body Yogurt, Mango Duş Jeli ve banyo süngeri yer alırken, Duo Berry Hediye Seti ise güzel kokulu kırmızı orman meyve özlerinden oluşan içeriğiyle cildinizi nemlendirip, beslerken rahatlatmasını sağlayacak.

Strawberry – MiniStrawberry Hediye Seti

Büyüleyici kokusuna hayran kalacağınız Strawberry Duş Jeli, Strawberry Body Butter ve Strawberry El Kreminin bulunduğu Strawberry Hediye SetiThe Body Shop raflarında sizleri bekliyor. Strawberry Body Butter ve Strawberry Duş Jelinin bir arada yer aldığı Mini Strawberry Hediye Seti ise hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek.

Citrus Hediye Seti

Pembe greyfurtun muhteşem kokusu ve besleyici özelliklerini kusursuzca taşıyan The Body Shop’un Citrus Hediye Seti ile taşınmaya hazır olun! Doğal özlerin eşsiz formüllerle bir araya geldiği Pink Greyfurt Duş Jeli, Satsuma Body Butter ve Pink Grapefruit El Kremi ürünlerinin yer aldığı Citrus Hediye Seti, etkileyici içeriğiyle anneleriniz için unutulmaz bir hediye olacak.