Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, düzenlediği ‘yaza merhaba’ partisinde yeni ürünlerini tanıttı. Backyard Beşiktaş’ta gerçekleşen partiye; iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik vegan markası COSMED, yaza Backyard Beşiktaş’ta düzenlediği partiyle merhaba dedi.

Partiye aralarında Merve Sarıtaş, Buçe Buse Kahraman, Yasemin Şefkatli Tatlıses, Katre Turan, Mina Ceran, Melodi Elbirliler Türkmen’in yer aldığı, iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

Yaza özel hazırlanan Cosmed Sun Essential, Invisible Sun Stick, SPF 50 Glowy Sun Serum ve Deodorant Dry Serum’un da deneyimlendiği etkinlikte yeni ürünler büyük beğeni topladı.

Cosmed’in kurucusu Deren Öztürk Mataracı, “Yolculuğumuzun 14. yılına girerken Cosmed sever kitlemizle kurduğumuz bağdan yola çıkarak yarattığımız ‘Cosmeddicted’ konseptimizi sizlerle tanıtmak istedik. Hedefimiz, herkesin rutininde keyifle yer verdiği bir marka olmak. Bu yolculukta bizlere olan desteğiniz için çok teşekkür ederiz.” dedi.

 COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazaların   da satışa sunuluyor.