Triko elbiseler, incecik triko etekler, keten şort takımlar ve kimonolar… Sezonun sıcak renkleri ile  yazı karşılayan zamansız tasarımlar…Özgür, özgün ve keşfetmeyi seven kadınlar, Knitss ile yazın enerjisini taşıyor. Yazın ruhunu ve büyüsünü ortaya çıkaran tasarımları ile her anınıza eşlik eden  zamansız ve renkli parçalar, yaz stilinizi renklendiriyor.  Canlı tonlardaki doğal renkler, şehirde başlayıp sıcacık tatil ruhu ile buluşuyor. Hem şehir hayatında hem de tatil seçeneklerinin en konforlu ve şık ürünleri arasında yer alan Knitss tasarımları, gündüzden geceye kadınlara eşlik ediyor. ‘’Modayı Sürdür’’ felsefesini benimseyerek tasarlanan her parça mix and match uyumu ile de sınırsız kombin seçeneği  sunuyor.

Knitss ile güneşi karşılayın

Gün batımı tonları Knitss’in yaz koleksiyonunda yer alan sofistike tasarımlara yansıyor. Her bir parçada çarpıcı renklerin enerjisini bulabilir, yazı hafif ve rahat geçirebilirsiniz. Feminen silüetlerdeki triko elbiseler, incecik triko etekler, şort takım ve tunikler; yazın şıklığınıza şıklık katıyor. Kum beji, yanık turuncu, bronz, lila, terracotta tonlarına uzanan renk skalasıyla da yazın enerjisini yansıtıyor.

Yazın triko konforunu hem sahilde hem şehirde yaşayın

Kaliteli ve doğal malzemelerle tasarlanan zamansız parçalar, incecik triko dokuması ile nefes alan ve bir tüy kadar hafif yapısıyla yazın hem sahilde hem şehirde triko konforunu yaşatıyor. Deniz kabuklarının, sıcak yazı hissettiren tropik esintilerinin yer aldığı parçalarda, gökyüzü mavisi, derin okyanus renkleri, mercan kırmızısı gibi hem kontrast hem de ekru gibi dingin renkler kullanılmış. Yazın triko konforunu yaşatan Knitss’in yaz koleksiyonunda keten şort, etek ve crop üstler, hırka takımları ve kimonolar gibi kadınların vazgeçemeyeceği parçalar yer alıyor.