Sofralarımızda önemli bir yere sahip olan yöresel Diyarbakır lezzetleri ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakan Fırın-Ci, kalabalık ailelere ve arkadaş gruplarına özel hazırladığı menüsüyle, herkesi Fişekhane şubesine davet ediyor.

Kültürel lezzetleri, modern bir atmosferde yeniden yorumlayan Fırın-Ci’ nın menüsünde Diyarbakır’dan İstanbul’a uzanan geniş bir kültür harmonisi bulunuyor. Haftanın 7 günü özel reçetelerden oluşan yeni nesil Diyarbakır mutfağında enfes seçeneklere yer vermeye devam ediyor.

Kalabalık ailelere ve arkadaş gruplarına özel seçenekler

Diyarbakır’dan özel olarak getirdiği malzemelerle hazırladığı geleneksel tatlar ve zengin kebap menüsü ile misafirlerine büyük bir ziyafet vadeden restoran, 4 ya da 2 kişilik grupların keyifle deneyimleyebileceği iki farklı lezzet sunuyor.

Diyarbakır sınırlarını aşan lezzetler

Fırın-Ci’nin lezzetine doyasıya varabileceğiniz Yöresel Sunum menüsünde uzun sürede pişen Fırın Güveç, damaklarda unutulmaz tatlar bırakan Kuzu Kavurma, şefin spesiyallerinden Ayvalı Kavurma, geleneksel lezzetlerden Kuzun İncik ve Kuzu Tandır yer alıyor.

Bir diğer ziyafet sunan seçenek Fırın-Ci’nın Sunumu’nda ise vazgeçilmezlerden Adana Kebap, lezzet dolu Kemikli Kuşbaşı, usta şeflerin özenle hazırladığı ızgara sebzeler ile servis edilen Taraklı, dumanı üzerinde Kuzu Külbastı, Kuzu İncik ve Kuzu Pirzola seçenekleri bulunuyor.