Yves Rocher Türkiye, en sevilen ikonik serisi Monoi de Tahiti’nin 35.yıl kutlaması için 18 Temmuz günü bir davet gerçekleştirdi. Momo Bodrum’da gerçekleşen davette, Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları uzmanları tarafından doğaya saygılı olarak üretilen Monoi Serisi’nin ikonik ürünleri, eşsiz formülü ve kokusu keşfedildi. Keyifli davete moda ve cemiyet dünyasından Dila Tarkan, Fırat Çelik, Işıl Reçber, Eda Zamanpur, Bengi Kurtcebe, Ece Vahapoğlu, Şebnem burcuoğlu, Burcu Şendir, Didem Bağrıaçık, Elif Çürüksulu ve Sara Benun gibi isimler katıldı

1988’de doğan Monoi’lerle aynı tasarıma sahip 35. yıl özel ambalajlarının misafirler tarafından keşfedildiği buluşmada sahilin, kumun ve denizin keyfi ışıltılı özel yaz serisi Yves Rocher Monoi ile çıkartıldı.

Nemlendirme, onarma ve yumuşatma özelliği ile devrim yaratan Tahiti Monoi; Tropikal ada esintisini yıl boyunca hissetmek isteyenler için Yves Rocher Botanik Uzmanları tarafından özel olarak geliştirildi. Paraben, sülfat ve sabun içermeyen özel seri, %94’ten fazla doğal içeriği ile cilde saygılı bir bakım sunuyor. Fransız Polinezyasından elde edilen Tahiti Monoi %100 geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen geri dönüştürülebilir plastik ve cam ambalajları ile aynı zamanda vegan olan doğaya duyarlı yaklaşıyor. Seri karşı konulamaz kokusu, parıltılı ürünleri ve yenilikleri ile yaz ürünlerinizin yıldızı olmaya devam ediyor!