NOCTURNE ve Hande Erçel; 2023 yazına ses getiren bir partiyle merhaba dedi.
Tarihi Anadolu Feneri vapurunda gerçekleştirilen etkinlik, moda ve ünlüler dünyasından çok sayıda özel ismi bir araya getirdi. Tanrı Misafiri’nin Can Balta ve Murathan Özbek’in DJ performansı ile renklenen davet, denizin üzerinde doğa dostu bir alışveriş seansıyla devam etti.

NOCTURNE ve başarılı oyuncu Hande Erçel, uzun zamandır süregelen iş birliklerinin 3. yazını muhteşem bir partiyle kutladı. 19 Haziran Salı akşamı Anadolu Feneri vapurunda düzenlenen etkinlikte; Erçel’in yakın dostlarının yanı sıra, moda dünyasının kanaat önderleri ve içerik üreticileri de bir araya geldi. Çok yönlü gastronomi projesi Tanrı Misafiri’nin organizasyonunu üstlendiği davet, göz alıcı bir yaz teması çerçevesinde enfes lezzetlerle taçlandırılmış harika bir atmosfere ev sahipliği yaptı.

Erçel, gecenin başında basın mensuplarına verdiği röportajda, NOCTURNE ile kurdukları güçlü bağı şu sözlerle dile getirdi: “NOCTURNE’le dört yıldır süren çok güzel bir yol arkadaşlığımız var, bir nevi aile gibi olduk artık. Her sezon daha iyisini yapmanın mutluluğuyla beraber büyüyoruz. Bugün de sevdiklerimizle beraber yazı karşılamak için toplandık. Birazdan hep birlikte Dubai’de çektiğimiz reklam filmimizi izleyeceğiz.”

Pınar Altuğ, Özlem Güsar, Mert Vidinli, Pelin Kaya gibi isimlerin de aralarında bulunduğu seçkin davetli kitlesi, Can Balta ve Murathan Özbek’in DJ performansı eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi. Davette ayrıca, minik bir pop-up store kurularak, misafirlere denizin üzerinde doğa dostu bir alışveriş yapma fırsatı da sunuldu. Geçtiğimiz yıl çevreyi korumak amacıyla pazarlama aktiviteleri kapsamında hediye gönderimini (gifting) durdurma kararı alan NOCTURNE, vapurun arka tarafına konumlandırdığı pop-up store’da Beachwear 2023 tasarımlarını sergiledi ve beğendikleri modeller konuklara hediye edildi. Sürdürülebilirliğin önemini vurgulayan pop-up store ve deneme kabininin tasarımında, NOCTURNE’ün üretim fazlası kumaşları kullanıldı.

Gecede, NOCTURNE Beachwear 2023 koleksiyonunun Hande Erçel ile Dubai’de çekilmiş reklam filmi de ilk kez yayımlandı. Çarpıcı detayların hareketlendirdiği mayo, bikini, gömlek, pantolon ve şort modelleriyle plaj stilinin en havalı görünümlerine imzasını atan Erçel’in pozitif tavrı ve yüksek enerjisi, adeta videodan taşıp etkinliğin geneline yansıdı.