Dünyaca ünlü Danimarka markası Jack&Jones, yenilen mevsimin enerjisiyle tasarladığı yeni gömlek koleksiyonu ile her zevke hitap ediyor. Jack&Jones mağazalarında satışa sunulan koleksiyon, klasik görünümlerin yanı cesur desen seçimleri ve rengarenk paletiyle de şehir modasında ön plana çıkıyor.

Özgün tasarımlarıyla farklı stillere alternatif görünümler sunan Danimarka markası Jack&Jones, yeni gömlek koleksiyonuyla şehir modasına yeni bir yorum kazandırıyor. Jack&Jones mağazalarında satışa sunulan koleksiyon, yaza uygun hafif kumaş seçimleriyle özel olarak hazırlanan oversize kalıplarını buluşturuyor.

Tasarımlarıyla birbirinden farklı stillere geniş bir seçki sunan gömlek koleksiyonu; retro desenlerden ikonik çizgilere, sadeliği şık bir yorumla birleştiren kumaşlardan zamansız parçalara kadar uzanıyor. Yaşama hafiflik katan sıra dışı parçalar, şehir yaşantısının yanı sıra tatillerin ve plaj stillerinin de vazgeçilmezi haline geliyor. Renk seçimlerinde cesur ruhlardan ilhamını alan koleksiyon, Jack&Jones denim serisiyle buluştuğunda modern kombinlere imzasını atıyor.

Jack&Jones’un birbirinden renkli ve cesur 2023 İlkbahar/Yaz gömlek koleksiyonuna, Jack&Jones mağazaları ve https://jackjones.com.tr/ den ulaşılabiliyor.