Lierac Labaoratuvarı’nın geliştirdiği yeni seri Supra Radiance cildinize kusursuz bakımı ve güzelliği bir arada sunuyor. Doğal bitki özlerinden oluşan içeriği, her cilt tipine uygun yapısıyla Supra Radiance; cildinize ışıltı veriyor, yeniliyor ve pürüzsüz görünüm kazanmasını sağlıyor.

Lierac Supra Radiance Serisi mevsim şartları, iş yaşamının getirdiği olumsuzluklar, günlük stresin cildinizde yarattığı olumsuz etkileri gidermek için en iyi ve en doğal bakıma ulaşmanızı sağlıyor. Doğal içerikleri ile yaşlanma karşıtı etkiyi artırıyor, cildinizin eski parlaklığına kavuşmasına yardımcı oluyor.

Günlük temel bakım ihtiyacınızı tek bir seri ile karşılamanıza yardımcı olan Supra Radiance serisi içeriğini doğal bitki ve meyvelerden alırken Hyalu-3 konsantresi ile cildin yaşlanma karşıtı aksiyon almasına yardımcı oluyor.

Lierac Labaratuvarlarında geliştirilen Detox etkili yaşlanma geciktirici etkiye sahip krem ve jel kremleri ile cildinizin kalitesini artırıyor, nem ihtiyacını karşılıyor. Eye Radiance göz çevresi serumu ile göz altlarında oluşan koyu renkleri aydınlatıyor ve göz çevresinin nemlenmesini sağlıyor. Asya uyku kremlerinden ilham alınarak geliştirilen gece kremi ile cildin yenilenmesine olanak sunuyor ve teninizi yeni güne hazırlıyor. Lierac Supra Radiance serisi ideal bakıma kendi dokunuşlarınızla ulaşmanızı sağlıyor.