Muhteşem sesi ve dillerden düşmeyen parçalarıyla 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan pop müziğinin sevilen ismi Sertab Erener, 12 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.00’da İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods’ta hayranlarıyla buluşuyor.

Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan, İstanbul’un en büyük sahnesi YBY WoodsSertab Erener konseri ile müzik severlere unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

1990’larda başladığı müzik kariyerine çok sayıda albüm, konser ve kült şarkı sığdıran, Eurovision yarışmasında kazandığı birincilikle başarısını dünya ölçeğinde kanıtlayan sevilen pop sanatçısı ve söz yazarı Sertab Erener; YBY Woods’un doğa ile bütünleşen huzurlu ambiyansında hayranları ile buluşuyor.

12 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.00’da Kemerburgaz Kent Ormanı YBY Woods sahnesinde gerçekleşecek Sertab Erener konserinin biletlerine Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

YBY Woods ile unutulmaz bir gün!

Konser öncesi saat 15.00’te kapılarını açan YBY Woods; orman içerisinde 7’den 70’e herkese uygun, keyifli aktiviteleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşatıyor.

Türkiye ilk kez 0-12 yaş arası için girişin ücretsiz olduğu ve evcil hayvanların da kabul edildiği YBY Woods’a ziyaretçiler kendi sandalyeleri ve içecekleri ile gelebiliyor.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; birbirinden başarılı sanatçılarla gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri sunmaya devam ediyor.