Milano’nun trend-setter ruhunu Bodrum’un happy-hour’larına taşıyan Lovekini, 2023 yazı için romantik ve zamansız parçalar ile eşsiz bir koleksiyon sunuyor. Yeni koleksiyonunda doğal incilere ve göz alıcı çiçeklere yer veren beach couture markası Lovekini, yazın son demlerinde de şıklığını korumak isteyenler için zamanın ruhunu parçalarına yansıtıyor.

Yazın enerjisini tam anlamıyla yükselten canlı renkler ve ferah kumaşlar, Lovekini’nin beach couture anlayışı sayesinde şık ve kusursuz tasarımlarda buluşuyor. Plaj modasında sahne ışığını üzerinde tutan Lovekini, 2023 yaz koleksiyonunda kendini doğal incilere, romantik aksesuarlara ve “mini-me” kombinlerine bırakıyor. Son yılların çığır açan modası anne ve çocuk tasarımlarını plaj giyiminde nadir bulmak mümkün olsa da Lovekini, yazın son demlerinde de kızınızla plajda ve havuz başında şıklığınızı uyumlu parçalarla taçlandırıyor. Lovekini tasarımlarının kumaş ve materyalleri, İtalya ve Fransa’nın çeşitli şehirlerinden özenle seçilerek Lovekini Bikini Laboratuvarı’nda alanının önde gelen ustaları tarafından özel bir işçilikle üretiliyor.

Kalite ve Estetiğin Zarif Birleşimi

Lovekini, eşsiz tasarımlarında ilhamını bir balerinin zarafetinden ve bale temsilinin büyüsünden alırken bir akademisyenin detaycı, titiz ve muntazam çalışmalarıyla birleştirerek lüks, estetik bir siluette buluşturuyor. Kendinizi peri masalının kahramanı gibi hissedeceğiniz Lovekini 2023 yaz koleksiyonunda, kaliteden asla ödün vermeyen özel üretim üç boyutlu kumaşlar, nakışlar, ruffle çiçekler ve doğal incilerin yanı sıra suya dayanıklı metal aksesuarlar sizi bekliyor. Bu yaz happy-hour’larda ışıl ışıl parlayacaksınız!