Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş, İtalyan tasarımcı Jean David Damonte iş birliğiyle hayata geçirdiği en yeni tasarımı Cache Cache Set ile yatak odalarına estetik ve lüksü getiriyor.

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite ve yenilikçi teknolojiler denildiğinde akla gelen ilk markası Yataş Bedding, dünyaca ünlü ödüllü tasarımcılarla yaptığı iş birliği çerçevesinde birbirinden şık ürünleri yatak odalarına taşıyor. Bu ürünlerden biri Yataş Bedding ve İtalyan tasarımcı Jean David Damonte iş birliğiyle tasarlanan Cache Cache Set… İtalyan tasarım anlayışını lüks detaylarla buluşturan Cache Cache Set; karyola, başlık, bench, puf, dresuar, komodin ve şifonyer modülleriyle bütüncül bir dekorasyon tarzı sunuyor.

Cache Cache Başlık ve Karyola, rahatlık ve huzur hissini lüks bir görsellikle yatak odalarına taşıyor. Her detayı incelikle düşünülen Cache Cache Başlık ve Karyola, özgün formu, yuvarlak ve yumuşak hatlarıyla adeta modern bir koza etkisi yaratıyor. Başlıkta kullanılan biye detayı ise tasarımın etkileyici duruşunu destekliyor. Cache Cache Puf ve Bench tamamlayıcıları ise İtalyan tasarım anlayışının lüks ve nitelikli detay kullanımlarını vurguluyor.