Olaplex, sarı ve gri saçlara özel geliştirilen mor şampuan ve saç kremi formülleriyle parlak ve sağlıklı bir görünüm yaratıyor. 

N°4P Blonde Enhancer Toning Shampoo

Saç rengini ve parlaklığını koruyan N°4P Blonde Enhancer Toning Shampoo, işlem görmüş sarı ve gri saçlarda ton değişimlerinin önüne geçiyor. Sülfat içermeyen mor şampuan, saçları anında canlandırıp dipten uca nemlendirirken hasar görmüş bağları onarıyor. Kuru ve kırılgan saç tellerini yumuşatıyor ve tek kullanımda gözle görülür etki yaratıyor.

Fiyat: 1.190 TL

N°5P Blonde Enhancer Toning Conditioner

Olaplex’in dünya çapında en çok satan saç kremi N°5 Bond Maintenance Conditioner’dan ilham alınarak yaratılan yeni N°5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, açık renk, sarı ve gri saçları yumuşatırken parlaklığını koruyor ve istenmeyen ton değişimlerini önlüyor. Dipten uca parlaklık etkisi yaratırken ipeksi bir yumuşaklık sunan saç kremi, yoğun işlem görmüş saçları canlı bir görünüme kavuşturuyor. Yağ asitleri ve vitamin açısından zengin olan ürün, içeriğindeki Shea yağı ile saçları nemlendiriyor ve kolay taranmasını sağlıyor. Olaplex’in patentli Bağ Güçlendirme Teknolojisi sayesinde saçları daha güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

Fiyat: 1.190 TL