Lezzetli yiyecekler ve keyifli sohbetlerin yapıldığı samimi komünal masaları, özgün ve doğal menüsü ile bilinen Le Pain Quotidien gastronomi alanında yenilikçi çalışmalarıyla her zaman farkını ortaya koyuyor.

Le Pain Quotidien yeni şubesi Marriott Executive Apartments İstanbul Fulya’nın konforlu atmosferinde eşsiz lezzetleri ile tanışmak için sabırsızlanan misafirlerini bekliyor. Dünyaca ünlü markanın metropolün hemen merkezindeki bu yeni şubesi, keyifli iş yemekleri ve sosyal buluşmalar için ideal bir ortam sunuyor.

Le Pain Quotidien Fulya: İstanbul’un En Özel Lezzetlerini Sunuyor!

Mekan dekorasyonundan, tasarımlarına, menü içeriğinden mutfağa kadar her yerde Belçika’dan Türkiye’ye uzanan yolculuğun, köklü ve sağlam bağlarını gastronomi ile bütünleştiren Le Pain Quotidien, Fulya şubesinde 200 kişilik kapasitesi ve eşsiz atmosferi ile Hafta içi 7:30-23:30, hafta sonu ise 7:30-00:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

İstanbul’un lezzet haritasına eşsiz bir katkı sunan Le Pain Quotidien yeni şubesi Marriott Executive Apartments İstanbul Fulya’da misafirlerini bekliyor!

Le Pain Quotidien Fulya: Dikilitaş Mah. Ayazmaderesi Cad. No:10D/10E Beşiktaş / İstanbul

Gelecek Projeler: Emaar AVM ve Nişantaşı Lotus AVM!

Kendi alanında yenilikçi ve öncü olmaya devam eden Le Pain Quotidien, büyüme hedefleri doğrultusunda Emaar AVM ve Nişantaşı Lotus AVM gibi prestijli projelerle de İstanbullularla buluşmayı planlıyor.