The Peninsula Istanbul’un yılbaşı dönemine özel hazırladığı menü ve deneyimleri misafirleri ile buluşuyor. İstanbul Boğazı’nın kıyısında, Tarihi Yarımada manzarasına hakim benzersiz konumu ile The Peninsula Istanbul, Aralık ayı boyunca Cumartesi günler i 24 müzisyenden oluşan The Peninsula Orkestra ile canlı müzik konserleri, çocuklar için çay saatleri ve The Peninsula Şeker Dükkanı gibi farklı programlar sunarken, Noel Brunch’ı, Yılbaşı Gecesi Gala yemeği ve Yılın İlk Brunch’ı ve konaklama paketleri ile 2024’ü benzersiz deneyimlerle karşılamaya hazırlanıyor.

Dünyanın en köklü lüks otel gruplarının başında gelen The Peninsula Hotels’in Boğazdaki göz kamaştıran projesi The Peninsula Istanbulyılbaşı ruhunu yansıtacak birbirinden çekici programları ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.  Yılın bu en renkli dönemi, The Peninsula Istanbul’da, 2 Aralık itibariyle her Cumartesi 20:00 – 22:00 saatleri arasında The Peninsula Orkestra” konser serisi ve yemek servisi ile başlıyor. The Peninsula Istanbul, 24 Aralık’ta açık büfe ve canlı caz performansı eşliğinde gerçekleşecek olan Noel Brunch’ıyla misafirlerini ağırlayacak. Yılbaşı gecesini eşsiz bir deneyimle unutulmaz kılmak adınaysa, 31 Aralık akşamı, 20. yüzyılın başlarından kalma tarihi yolcu terminali binasının yüksek tavanlı ikonik mekanı The Lobby’de özenle hazırlanmış Yılbaşı Gecesi Gala yemeği ve manzarasıyla büyüleyen GALLADA ve Topside Barda özel menü ve eğlence seçenekleriyle The Peninsula Istanbul’un her köşesine yeni yıl ruhu hâkim olacak. 2024’ün ilk gününe ise, özel Yeni Yıl Brunch’ı sunulacak. 

Ek olarak, 25 Kasım- 8 Ocak tarihleri arasında, The Peninsula’nın dünyaca ünlü ikonik çay saati deneyimini sunduğu Peninsula Çay Saati, yılbaşı sezonuna özel olarak hem yetişkin hem çocuk misafirlerini ağırlayacak. Cuma’dan Pazar’a Noel Baba’nın sürpriz ziyaretleri ile renklenecek çay saatlerinde, yılbaşı ruhunu yansıtacak tatlı ve tuzlu ikramlar ve yılbaşı döneminin sevilen içecekleri yer alacak.

Sevdiklerine, The Peninsula Istanbul zarafetinde hediye vermek isteyenler için The Peninsula SPA ve Wellness Merkezi’nden hediye sertifikaları masaj, hamam, vücut bakımları yeni yıla mutlu bir başlangıç sunuyor.

Yılbaşı gecesini otelde deneyimlemek isteyen misafirlere özel yılbaşı konaklama paketi de hazırlandı.

The Peninsula Istanbul, yılın bu en renkli döneminde sunduğu benzersiz deneyimlerle, dikkat çeken şık atmosferinde misafirlerini mükemmel konfor ve kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamayı bekliyor.