Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, 2024 yılına özel tasarladığı sembol tasarımlar ile dileklerinin gerçek olmasını isteyenlere birbirinden şık seçenekler sunuyor.  Çok özel sembollerden oluşan kolye ve bileklikler zarif ve modern çizgileriyle günün her saatinde kullanıcısına eşlik edecek. 

Ariş Pırlanta, aşk, para, bolluk bereket, şans, sağlık, umut, barış, ying yang, değişim ve mutlu yuva gibi birçok sembolün yer aldığı tasarımlarını, 2024 yılında dileklerinin gerçekleşmesini isteyenlerin beğenisine sunuyor. Umutların yeniden yeşereceği kişiye özel Ariş Pırlanta tarafından hazırlanan, modern tasarımı ile dikkat çeken kolye ve bileklikler ile yeni senede istediğiniz tüm dileklerinizin enerjisi bütün evreni saracak.

Her dilek bir umuttur

Mücevherde farklı tasarımları ile herkesin beğenisini kazanan Ariş Pırlanta, dileklerinin gerçek olmasını isteyenler için hazırladığı sembol kolye ve bileklikler ile hayata daha umutla bakmanızı sağlayacak. Kişiye özel dilekleri yansıtan bu özel tasarım kolye ve bileklikleri takanlar, pozitif enerjiyi kendilerine çekerek hayata karşı da daha umutlu bakacaklar.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, yüzlerce şık tasarımlardan oluşan tüm koleksiyonları ve ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini instagram (aris_pirlanta) facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.