Giyim ürünleri tüm dünyada beğeni toplayan İngiliz markası Marks & Spencer’ın parfümleri ve kozmetik ürünleri de çok seviliyor. Marks & Spencer, 2024’e girerken yeni yıl heyecanını sevdikleriyle paylaşmak isteyenlere hem kadın hem erkekler için birbirinden hoş kokulu parfümler, kremler, yılbaşı şıklığını yansıtan makyaj çantaları ve kişisel bakım aksesuarlarıyla birçok hediye seçeneği sunuyor.

MARKS & SPENCER yeni yıl mutluluğunu sevdikleriyle paylaşmak isteyenlere çok şık hediye seçenekleri sunuyor. Kadın ve erkekler için birbirinden güzel ve etkileyici kokulara sahip parfümlerden duş jellerine, kremlerden kişisel bakım aksesuarlarına, yeni yıla kendine bakarak girmek isteyenler için her seçenek Marks & Spencer’da.

Marks & Spencer sevdiklerini yeni yılda gülümsetmek isteyenler için çiçekten sandal ağacına, amberden bergamota birçok farklı kokuda parfüm, duş jeli ve vücut spreyi gibi ürünler sunuyor. Bu etkileyici kokular arasında kararsız kalanlar içinse iki ya da üç parfümü aynı anda denemeye imkan tanıyan hediye setleri mevcut. En beğenilen kokuları ise hem parfüm hem de el ya da vücut kremi formlarında bir arada satın almak mümkün. Üstelik bu setler yılbaşına yakışır tarzda, ışıltılı ve şık ambalajlarla kendini ya da sevdiklerini şımartmak isteyenlere sunuluyor.

Marks & Spencer’ın pürüzsüz, bakımlı bir cilt için sunduğu el, dudak ve vücut kremlerinden oluşan setleri ise içerdiği esansiyel yağlarla hem büyüleyici bir koku hem de sağlıklı ve beslenen bir cilt sağlıyor.

Birbirinden güzel kokuların yanı sıra, Marks & Spencer’da şık makyaj ve aksesuar çantaları, duş almanın keyfini ikiye katlayacak kişisel bakım aksesuarları da hediye seçemeyenler için farklı alternatifler oluşturuyor.

Yeni yıla girerken kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler Marks & Spencer mağazalarında ve M&S Türkiye mobil uygulamasında buluşuyor!