DeFacto’nun her zevke ve her yaşa uygun yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yılbaşı ruhunu günlük hayata yansıtmak isteyenler için birçok seçeneği bir araya getiren DeFacto, hem kendine hem de sevdiklerine yeni yıl hediyesi arayışında olanlara geniş bir koleksiyon sunuyor.  

Yeni yılın olmazsa olmazı baston şekerler, geyik desenleri ve kar taneleri DeFacto kazaklarındaki yerini aldı. Her yaş grubu için tasarlanan yılbaşı konseptli kazaklar, yeni yıl heyecanını günün her anında yaşamak isteyenlerin beğenisine sunuldu.

DeFacto’nun yılbaşına özel tasarlanan ev giyim koleksiyonu ise yeni yıl heyecanını sevdikleriyle birlikte evde yaşarken de şıklığından ödün vermek istemeyenlerin tercihi olacak. Yılbaşını temsil eden renklerin ön plana çıktığı koleksiyonda, iç giyimden pijamalara, çoraplardan aksesuarlara uzanan geniş bir ürün yelpazesi mevcut.

Yeni yılda kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, DeFacto’nun yılbaşına özel tüm ürünlerine http://www.defacto.com web adresinden, mobil uygulamasından ve mağazalarından ulaşabiliyor.