Saf kalitenin zamansız tasarımlarla buluştuğu erkek moda markası Hemington, sevdiklerinize verebileceğiniz kaliteli, şık ve unutulmaz hediye alternatiflerini yeni sezon koleksiyonuyla birlikte sunuyor.

Yeni yıl ruhunu ve şıklığını modern tasarımlarıyla yansıtan eşsiz hediye seçenekleri ile Hemington, size veya sevdiklerinize mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Saf ve doğallığıyla kış aylarının vazgeçilmezi olan kaşmir yünü, insan teniyle uyumlu olduğu için batma ve kaşınmaya asla neden olmuyor, muadillerine oranla ısıyı 6 kat daha iyi tutabiliyor, neredeyse hissetmeyeceğiniz kadar hafif ve aynı zamanda nefes alıyor.

Kaşmir koleksiyonunda ceketler, kazak ve pantolonlar ile birlikte, şık aksesuarlar da yer alıyor. Koleksiyondaki ceketlerin ayrıntıları, yumuşacık dokusu, kazakların zarif örgü işçiliği ve pantolonların kusursuz kesimleri, stil sahibi ve özel bir hediye arayanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Kışa uygun gri renklerini yeni yılın ruhunu yansıtan kırmızı ve bordo tonları ile buluşturan parçalar, iyi görünümü günün her anında yaşamanız için mükemmel bir seçenek sunuyor.

DÜNYANIN EN DEĞERLİSİ KAŞMİR 

Seçkin zevklere ve sofistike tercihlere uygun kaşmir ürünler özel bir giyim deneyimi sunuyor. Birinci sınıf kaşmir yünü kullanılan koleksiyon, benzersiz yumuşaklığı ve ısıyı tutan yapısı sayesinde sıcacık bir giyim deneyimi vadediyor.

Dünyanın en değerli yünü saf kaşmirin, duyuları harekete geçiren yumuşaklığı ve vücut ısısını dengeleyen özel yapısı triko ceketlerden kazaklara ve atkı bere modelleri ile rafine şıklığı yeni yılda erkeklerin dolabına ekliyor.  Lüks hissiyatını her giyişte yaşayacağınız kaşmir ürünler, ortam sıcaklığına göre vücut ısısını düzenlediğinden terletmiyor, üşütmüyor, optimum sıcaklık sağlıyor.

Yeni yılda ister stilinize özel bir dokunuş, belirgin bir fark katmak için isterseniz de en değerli hediye alternatifleri için buluşma noktası Hemington mağazaları oluyor.

Hemington Kaşmir Koleksiyonu’nun yer aldığı Sonbahar Kış 23-24 koleksiyonuna; markanın seçkin lokasyonlardaki mağazalarından ve hemington.com.tr online mağazasından ulaşılabilir.