The Ritz-Carlton, Istanbul iş birliğinde düzenlenen “Burberry Make-up Masterclass” modern dekorasyonu ile benzeri görülmeyen bir ambiyans sunan The Nobu Suite’in eşsiz manzarasında gerçekleşti. Yeni yılı karşılayan davette; İngiliz mirasından esinlenen makyaj koleksiyonu eşliğinde güzellik tüyoları konuşuldu. 

Uzakdoğu kültürünün panoramik Boğaz manzarası ile buluştuğu The Nobu Suite; The Ritz-Carlton, Istanbul ve Burberry iş birliğinde düzenlenen “Burberry Make-up Masterclass” etkinliğine ev sahipliği yaptı. Nobu’nun özgün atmosferinde gerçekleşen etkinlikte, makyaj artisti Yiğit İzgi uygulamalı olarak güzellik tüyolarını paylaştı.

Makyaj artisti Yiğit İzgi, Burberry’nin cazibeli renk paleti eşliğinde yılbaşına özel çarpıcı makyaj tasarımlarına dair ipuçlarını anlattı. Davette; yeni trendlerden sıra dışı makyaj hamlelerine uzanan bir güzellik rehberi sunulurken İngiliz mirasından esinlenen makyaj koleksiyonu ilham veren görünümlere imza attı.

The Ritz-Carlton, Istanbul çatısı altında yer alan ve Japon geleneklerini şehrin kültürüyle harmanlayarak modern bir vizyon sunan The Nobu Suite’in ev sahipliği yaptığı davete; Alev Borançılı, Aslı İnce, Berna Sağlam Naipoğlu, Deniz Aksoy, Elmon Pekmez, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Hande Tokmak Akgerman, İdil Lüleci, Maya Yıldırım, Meltem Kazaz, Nezihe Akyol Tolga, Nükhet Boz, Nurgül Kavlak, Özge Sarıkadılar, Şükran Albayrak, Yonit Kaspi, Zehra Öney, Zeynep Erol gibi iş ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.