Jack&Jones, yeni yıl heyecanını özel tasarımlarıyla buluşturuyor. Yılbaşına özel Jack&Jones dokunuşuyla hazırlanan koleksiyon; dinamik desenlere sahip süveterlerden şık kazaklara, rengarenk ürün gruplarına kadar yeni yıl ruhunu taşıyan hediye seçenekleri sunuyor.

Jack&Jones unutulmaz hediye seçkisiyle büyüleyici bir yıla girmeye hazırlanıyor. Dinamik ve özgün parçalarıyla Jack&Jones yılbaşı koleksiyonu, şık sürprizlerin aranan adresi olmaya devam ediyor. Canlı renk seçenekleri, eğlenceli desenler ve konforlu dokularıyla Jack&Jones özel tasarımları, yeni yılın simgesi haline geliyor.

Jack&Jones ile Yeni Yıl Bir Başkadır

Yeni yılın enerjisini taşıyan renk paleti, kış temasını vurgulayan dinamik desen seçenekleri ve monogram tasarımlarıyla Jack&Jones yılbaşı özel koleksiyonu, sıcaklık ve şıklığı birlikte yaşatıyor. Yılbaşı atmosferine uyum sağlayan Jack&Jones, sezon modasında fark yaratarak farklı tarzlara şık bir yorum kazandırıyor. Yeni yıla özel hazırlanan kazak ve süveter tasarımlarının yanı sıra Jack&Jones imzası taşıyan farklı ürün grupları yılbaşına mutluluk katıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda neşeli bir başlangıç sunan özel parçaları ile Jack&Jones armağan seçenekleri, özel anları unutulmaz kılıyor.

https://jackandjones.com.tr/ adresinde ulaşılabilen Jack&Jones imzalı koleksiyon, 4 Aralık itibariyle tüm Jack&Jones mağazalarında yeni yıl tarzını ön plana çıkarmaya hazırlanıyor.