Güzellik dünyasının yenisi, cildine ve kendine özen gösterenlerin favorisi olan Mashtone, multifonksiyonel yani çok işlevli hibrit özelliğinin yanı sıra SPF 30 güneş koruma etkisiyle ile de kar mevsiminin keyfini ve güzelliğini doyasıya yaşamanızı sağlıyor.

Tek bir ürün düşünün; öyle ki hem sizi güneşten koruyan hem cildinizi nemlendiren hem renk eşitsizliğini dengeleyen hem anti-aging etkili hem akne ve sivilce önleyici hem de cilt kusurlarını doğal bir şekilde kamufle eden… Düşündünüz ve bunların hepsini bir arada sunan ürünün ne olduğunu bulamadınız mı? Hatta “ah keşke olsa” mı dediniz? O zaman hızlıca Mashtone ile tanışmanızda fayda var. Kozmetik sektörünün yeni gözdesi Mashtone, tüm bunları yerine getiren hibrit performanstaki ve adeta sihirli bir krem etkisi gösteren Mashtone CC Moisturizer ile yepyeni bir güzellik anlayışının kapılarını aralıyor ve dört mevsim boyunca tek bir ürünle bakımlı görünmenin keyfini yaşatıyor.

 “Sür ve Çık” konforunu sağlayan bu ünik kremin hayatınıza kattığı güzelliğe hem siz hem de çevrenizdekiler hayran kalacak!

Kar mevsimi her ne kadar soğuk olsa da özellikle de kayak tatillerinde güneşin etkisiyle cildi yıpratır. Cildiniz hem güneş korumasına ihtiyaç duyar hem de etkili bir nem bakımına… Her cilt tipiyle ortaya koyduğu kusursuz uyumu ve dört mevsim kullanılma özelliği ile tam not alan Mashtone CC Moisturizer işte tam bu zamanda ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlıyor. Özel olarak geliştirilen formülü sayesinde multifonksiyonel yani çok yönlü etkilere sahip olan Mashtone CC Moisturizer, Aloe Vera özü, panthenol ve diğer nemlendirici bileşenler sayesinde cildin günlük ihtiyacı olan nem dengesini oluşturuyor. SPF 30 güneş koruma faktörlü Mashtone CC Moisturizer, yaz – kış, dört mevsim boyunca cildi güneşin zararlı etkilerine karşı etkili bir şekilde koruyor. Salix Alba ekstratı ve Vitamin B3, anti-aging etkisi göstererek cildin sıkılaşmasını sağlıyor; kırışıklıkların oluşmasını engelleyerek yaşlanma karşıtı etkili bir bakım performansı gösteriyor. Ciltteki renk farklılıklarını da eşitleyen ve adeta porselen etkisinde kusursuz bir görünüm kazandıran Mashtone CC Moisturizer ile kış mevsimi boyunca bakımlı ve güzel görünmenin keyfini yaşayacaksınız.