Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un bünyesinde yer alan Toro Latin Gastro Bar, 15-16-17 Ocak tarihlerinde, restoranın kurucusu dünyaca ünlü ödüllü şef Richard Sandoval ile misafirlerini, Pan Latin ve Asya mutfağına eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor.

Boğaz’ın hemen kıyısında, deniz ile yeşilin buluştuğu eşsiz noktada konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul içerisinde yer alan Toro Latin Gastro Bar, restoranın kurucusu dünyaca ünlü ödüllü şef Richard Sandoval’ı ağırlıyor. Pan Latin ve Asya mutfağının birbirinden özel lezzetlerini sunan Toro Latin Gastro Bar, 15-16-17 Ocak tarihlerinde, yenilenen menüsünü Sandoval’ın elinden deneyimleyeceğiniz eşsiz bir gastronomi yolculuğu için misafirlerini bekliyor.

Özgün Latin mutfağını uluslararası lezzetler ve yaratıcı tekniklerle birleştirerek yeni ve beklenmedik konseptler yaratan Richard Sandoval, oluşturduğu Meksika, Latin Asya, Peru ve Latin Amerika gibi modern ve denizle iç içe menüleriyle dünyanın önde gelen şefleri arasında yer alıyor. Şef Sandoval’ın ödülleri arasında, Mexico National Toque d’Oro – Yılın Restoran Sahibi, Cordon d’Or – Yılın Restoran Sahibi ve James Beard – Öne Çıkan Restoran Sahibi Yarı Finalistliği gibi önemli derecelerin yanı sıra, dünya genelindeki restoranları için aldığı sayısız ödül bulunuyor. Sandoval’ın başarılarla dolu 18 yıllık şeflik ve restoran sahipliği deneyiminde televizyon programcılığı, yemek kitabı yazarlığı ve marka elçiliği gibi önemli projeler de yer alıyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, iki tarihi yalının çevrelediği Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul içerisindeki 250 yıllık tarihi bir hamamın restore edilmesiyle ortaya çıkan Toro Latin Gastro Bar’ın büyüleyici atmosferinde, dünyaca ünlü şef Richard Sandoval’ın eşsiz lezzetlerini ve özel Latin kokteylleriyle deneyimlemek için şimdiden yerinizi ayırın.