Sıcak çikolata ve salep kışın vazgeçilmez içecekleri… Bu enfes tatlar, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtırken, her yudumda sizi sımsıcak bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. 13 yıldır Türkiye’nin milli lezzet markası olan Mahbuba’nın pratik sıcak çikolata ve kahve çeşitleri, soğuk kış günlerini damağınızda unutulmaz tatlarla geçirmek için nefis bir fırsat sunuyor.   

Kış günlerinize eşlik edecek, tadı ve kıvamıyla da aklınızı başınızdan alacak sıcak çikolata lezzetine kavuşmak artık çok kolay. Mahbuba’nın sizin için hazırladığı toz halindeki sıcak çikolatayı, sıcak su veya süt ile karıştırın. Sıcak çikolatanız dakikalar içinde sizi memnun etmeye hazır. Tercihini sımsıcak bir fincan salepten yana kullananlardansanız, salep keyfinizi kolaylaştıracak tek kullanımlık paketler de Mahbuba’da… Siz de bir fincan su veya süt ile hazırlayabileceğiniz Mahbuba Salep ile kış soğuklarında içinizi ısıtabilirsiniz. Paket üzerindeki pratik tarçın paketi ile de salep lezzetini ikiye katlayabilirsiniz.

Mahbuba’nın pratik sıcak çikolata ve salep paketleriyle, aileniz ve dostlarınızla birlikte evde kış keyfini doyasıya yaşayabilir, gününüze lezzet katabilirsiniz. Mahbuba ürünlerini market raflarından ya da www.mahbubamarket.com adresinden online siparişle de temin edebilirsiniz.