Shiseido’nun ışıltılı kahve tonları, romantik Sevgililer Günü makyajının sırlarını veriyor! 

Revitalessence Skin Glow Foundation

İçten dışa canlı ve parlak bir cilt görünümü için yaratılan Revitalessence Skin Glow Foundation, Shiseido serumlarıyla aynı oranda aktif cilt bakım bileşeni içeriyor. Niacinamide ve fermente kefir+ içeren fondöten, ciltteki yararlı bakterileri destekliyor ve cildi iyileştiriyor. Orta kapatıcı yapısıyla ışıltılı bir bitiş sunarken, içeriğindeki niacinamide ile cilt bariyerini güçlendiriyor, renk eşitsizliklerini azaltıyor. Fermente kefir+ cildi nemlendiriyor ve besliyor.

Fiyat: 2.550 TL 

Kajal InkArtist

12 saat kalıcı Kajal InkArtist, bulaşmaya ve dağılmaya dayanıklı formülü ile rahat bir uygulama sağlarken yüksek etkili pigmentiyle hafif bir his bırakıyor. Göz kalemi, kaş ve göz farı olarak kullanılabilen çok yönlü ürün, yumuşak ucu ile gözün iç kenarı boyunca ince ve pürüzsüz bir çizgi oluşturuyor. Antik ve modern Japonya’dan esinlenen, tam 10 renge sahip Kajal InkArtist, arka ucunda yer alan kalem tıraşı ve aplikatörüyle bir göz kaleminden daha fazlasını sunuyor.

Fiyat: 1.180 TL

Innerglow Cheekpowder, 7 Renk Seçeneğiyle

Allık ve aydınlatıcı olarak kullanılan Innerglow Cheekpowder, yüksek pigmentli formülüyle 8 saate kadar kalıcılık sağlıyor. Ciltte ışıltılı bir görünüm yaratan ürün, krem ve toz karışımı yapısıyla pürüzsüz bir uygulama sunuyor.

Fiyat: 1.690 TL