Her şeyin başladığı yerden ilham alan Tommy Hilfiger, ‘Bir New York Anı’ adlı Sonbahar Kış 2024 koleksiyonunu şehrin en köklü kurumlarından birinde samimi bir ortamda sunacak.  

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, 9 Şubat 2024 günü sunacağı TOMMY HILFIGER Sonbahar Kış 2024 Koleksiyonu ‘Bir New York Anı’ ile resmi New York Moda Haftası (NYFW) programına geri dönüyor.

Tommy Hilfiger samimi bir buluşma olarak kurgulanan gecede erkek ve kadın koleksiyonlarını tanıtacak. New York’tan ilham alan ve kırmızı, beyaz ve lacivertle markanın ruhunu yansıtan etkinlik en büyük Amerikalı hayalperestin gözünden klasik Amerikan “cool” tarzının modern bir ifadesine hayat verecek.

Tommy Hilfiger duygularını şu sözlerle ifade etti: “New York bana büyük hayaller kurmanın önemini öğreten şehir. Genç bir tasarımcı olarak vizyonum burada doğdu. Şehrin nabzı kadar rahatlık ve açıklık kültürü de başından markamızın itici gücü oldu. Bu duyguyu onlarca yıldır imzamız olan Tommy dokunuşlarıyla podyuma yansıtacağım için heyecanlıyım.”

Etkinlik 9 Şubat 2024 günü 20.00’da Manhattan’ın merkezinde köklü bir kurumun mekanında düzenlenecek ve büyük hayaller kurmaya bir övgü olarak New York enerjisini maksimuma çıkaran bir deneyim yaşatacak. Pek çok açıdan yuvaya dönüş niteliğindeki etkinlikte markanın zarif prep kökleri tekrar öne çıkarılırken moda haftası deneyimi de yeniden tanımlanacak. TOMMY HILFIGER Sonbahar Kış 2024 koleksiyonunun sunulacağı defilede markanın “Gördüğünü Al” yaklaşımı kültürel iş birliklerine ve sezon kampanyalarına odaklanacak.

“Tommy Hilfiger, en büyük Amerikalı hayalperestlerinden biri,” diyen CFDA CEO’su Steven Kolb şöyle devam etti: “Benzersiz vizyonu ve moda sektöründe bıraktığı kalıcı izlerle birçok kişinin yolunu açmaya devam ediyor. Bu etkinliğin Amerikan tasarımına yakışan bir kutlama olduğuna inanıyorum ve sektörümüzde bu kadar etkili bir figürün sürekli katkılarına tanıklık etmekten onur duyuyorum.”

Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.