Şehir hayatının, yaşamın ve sanatın eşsiz bir buluşmasını yansıtan Fullish Archway Koleksiyonu, tasarım ve sanat dünyasında yeni bir çağa işaret ediyor. Bu özel koleksiyon, Archway’lerin gizemli kapılarını aşarak sadece şıklığı değil, aynı zamanda hayat yolculuğunun derin bir metaforunu sergiliyor. Açık fikirlilik, değişim ve tüm olasılıkların sembolü olan Archway’ler, keşfetmeye ve deneyimlemeye davet niteliğinde, bilinen ve bilinmeyenleri birleştiren zarif bir köprü işlevi görüyor.

Archway çantalar, web sitesinde Gri, Bej, Kahverengi ve Bordo tonlarında dört farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Ön detaylarda bulunan üçgenimsi heykel formu, Kemerli Geçit’lerden ilham alıyor. Çantanın uzun askıları, yolculuğunuzun giriş kapısı olarak tasarlandı ve çantanızı kişiselleştirmeniz için özel mesajlar taşıyor. Takılır çıkarılabilir olmaları sayesinde çantanızı istediğiniz an değiştirebilir, aynı zamanda diğer çantalarınızla uyumlu bir kullanım özgürlüğü sunuyor.

Fullish Store Kreatif Direktörü Fulden Karayel Okumuş, koleksiyonu şu şekilde açıklıyor;

“Hayatımız boyunca birçok kapıyla karşılaşırız. Kapılar bizi farklı deneyimlere, büyümeye ve zorluklara götürebilir. Öyle ki Paulo Coelho bize şunu hatırlıyor;

Kapıları açmak için cesaret ve merak kullanmalıyız. Fullish Archway Koleksiyonu, kapıların yeni başlangıçlara vesile oluşunu sanatla tasarımında özgürleştiren bir ilham perisi olarak yansıtıyor.”

Yenilikçi ve Atemporal Tasarımlarla Dolu Archway Koleksiyonu, Sanatı ve Modayı Buluşturuyor!

Archway Koleksiyonu, tasarımların dört farklı renk seçeneği ile sanatı ve modayı bir araya getirerek, güçlü ve özgün kadınlara ilham kaynağı olmayı amaçlıyor. Uzun askılardaki zarif nakışlar, sanatsal yolculuklarınızın omuzunuzda taşıdığınız birer ilham perisi niteliğine dönüşüyor. Yüksek kaliteli dana derisi ve kuzu derisinden üretilen el ve omuz çantalarıyla koleksiyon, sanatsal bir yolculuk hissi yaşatıyor. Kapılar ardındaki sürükleyici dünyaya adım atın ve kendinizi özgürleştiren bir moda deneyimine hazır olun.

Archway Koleksiyonu, şimdi sizinle buluşmaya hazır. Sanat, moda ve özgünlük arayanları bu eşsiz koleksiyonu keşfetmeye davet ediyoruz.