Ariş Pırlanta, özel olarak tasarladığı pırlantalı yüzük modelleri ile hayalleri süslemeye devam ediyor. Özel olarak tasarlanan yüzükler, modern ve şık olmak isteyen kadınların her tarz kıyafetine ışıltı katacak mükemmellikte.

Mücevherde trendleri belirleyen Ariş Pırlanta’nın farklı formlarda tasarlanan yüzük modelleri, modern ve bir o kadar da sıra dışı olmak isteyen kadınların favorisi olacak.

Özel olarak tasarlanan yüzükler, yuvarlak, dikdörtgen ve kare şeklinde kesilmiş formlardan oluşuyor. Zarif bir uyumla işlenen pırlanta yüzükler, olağanüstü netlikleri ve tasarımları ile göz alıyor.

Şık ve zarif yüzük tasarımlar, kıyafetlerin de tamamlayıcısı olacak 

Ariş Pırlanta’nın sofistike ve lüks stili yansıtan yüzük tasarımları gece ve gündüz kıyafetlerinin harika bir tamamlayıcısı. Uygun fiyat aralıklarında yer alan yüzükler tarzını tamamlamak isteyenler için eşsiz bir seçenek olacak.

Her Pırlanta Tektir

Her pırlanta kendine has özellik taşır. Doğada eşi benzeri yoktur. Ariş Pırlanta’nın büyüleyici ve ilham verici  pırlanta yüzükleri, eşsiz ışıltısı yanında pırıltısı ile takan kişiye kendini özel ve tek hissettiriyor.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.