Tchibo, hem günlük hayatı hem de ev temizliğini kolaylaştıracak ürünlerini buluşturduğu “Evlerde Kış Temizliği” temasındaki birbirinden farklı ve kullanışlı ürünleriyle her ihtiyacınızda yanınızda olacak.

Sürekli yenilenen temalarıyla birbirinden fonksiyonel ve şık ürünler sunarak müşterilerine farklı alternatifler keşfettiren Tchibo; yeni teması “Evlerde Kış Temizliği” ile hızlı ve pratik şekilde maksimum temizlik etkisine ulaşmanızı sağlayacak ürünleriyle size destek olmaya hazır.

Fonksiyonel temizlik ürünleriyle işiniz hem kolay hem keyifli

Temizlik yapmak için kısıtlı bir zamanınız varsa veya kapsamlı bir kış temizliği yapacaksanız Tchibo, yenilikçi ve uzun ömürlü temizlik araçlarıyla her işinizi daha kolay ve keyifli hale getirmeye hazır. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen çok amaçlı temizlik bezi, temizlik malzemesi gerektirmeden ve tüy ya da iz bırakmadan yüzeyleri derinlemesine temizliyor. Emici ve hızlı kuruyan kurulama bezi, ayna ve fayans gibi çeşitli yüzeyleri kurulamak için oldukça ideal. Farklı kullanımlar için 4 farklı başlığı olan elektrikli temizleme fırçası, özellikle ulaşılması zor yerleri temizlerken size en büyük kolaylığı sağlayacak. Ergonomik tasarımıyla tüy ve tiftik kesici, özellikle örme kumaşlardaki tüyler ve düğümlerden kolayca kurtulmanızı sağlayacak. Araba yıkama eldivenini ise boya, pencere ve metal üzerinde gönül rahatlığıyla kullanarak en inatçı lekelerden bile zahmetsizce kurtulabilirsiniz.

Günlük hayatı kolaylaştıracak pratik çözümler

Günlük yaşamınıza hem kolaylık hem kalite sağlayacak kullanışlı ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler Tchibo’da. Kendi kendini temizleme ve aşırı ısınmaya yönelik koruma fonksiyonlarıyla dikkat çeken kablosuz ütü, hareket özgürlüğünü yeniden keşfetmenizi sağlayacak bir kullanım kolaylığı sunuyor. %100 yün olan çamaşır kurutma topunu, kırışıklıkları en aza indirmek ve kuruma süresini hızlandırmak için kullanabilirsiniz. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen sürdürülebilir çamaşır yıkama filesi, direkt makineye atılmaması gereken hassas çamaşırlarınız için koruyucu bir bariyer olarak işlev görecek. Kolay temizlenebilen pratik sünger tutucu, aynı zamanda bulaşık bezleri ve fırçaları yerleştirmek için de harika bir ürün. Kapak ve gider süzgeci ise, hem tıpa hem süzgeç olarak 2’si 1 arada bir kullanım opsiyonu sunuyor.