Doğaya saygılı yaklaşımla üretilen cilt bakım ürünlerine sahip Celenes by Sweden, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge ile iş birliğine imza attı. 

İsveç’in eşsiz bitki mirasını ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden, benzersiz bir bakım deneyimi sunan doğal ve temiz içerikli ürünlerini, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge’nin marka yüzü olduğu ürün lansman etkinliğiyle tanıttı.

Thermal, Sea Buckthorn, Cloudberry ve Rena Serum Serisi olmak üzere Celenes by Sweden’ın dört farklı serisinin tanıtıldığı, Momo Bebeköy’de gerçekleşen davete Sercan Yaşar, Ceylan Çapa, Akasya Asıltürkmen, Emel Yıldırım, Yasemin Yürük ve Gamze Topuz’un da aralarında bulunduğu moda, güzellik ve cemiyet hayatından birçok davetli katıldı.

Celenes by Sweden’ın Marka Müdürü Simge Çuhadar’ın konuşmasıyla başlayan davet, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge’nin cilt bakım rutinlerini paylaşarak ve kampanya çekiminin eğlenceli anlarını anlatarak devam etti.

 

Gizem Örge, Celenes by Sweden ile iş birliğini ‘‘Celenes by Sweden ile bir araya gelmek hem spordaki başarılarımı kutlamak hem de kadınlara değer veren, güçlü bir markayla birlikte olmak benim için gerçekten büyük bir mutluluk. Cildimin her zaman sağlıklı, parlak ve iyi görünmesine önem veriyorum ve bu önem değerinde oynadığım reklam filminde buluşmak inanılmaz heyecan vericiydi.  ‘’İyi olan kazansın’’, bu sadece bir slogan değil, hayat tarzımız’’ sözleriyle dile getirdi.