Kérastase Première Serisi çift etkili onarıcı bakım, saçta kırılmaya neden olan kalsiyum birikimini azaltıyor ve kopmuş keratin bağlantılarını onarak kalıcı hasarı tersine çeviriyor. Salon bakımı dahil 7 farklı üründen oluşan Kérastase Première Serisi ile saçlar ilk günkü gerçek gücüne ve en iyi haline kavuşuyor.

Kalsiyum Arkadaşınız Değil

Su sağlıklıdır ama saçlarınız için o kadar da iyi sayılmaz. Banyo yaptığımız ya da saçımızı yıkamak için kullandığımız suyun içindeki yüksek kalsiyum, saçta birikerek kalıcı hasara yol açabiliyor.

Saç tellerinin dışında ve kütiküllerin arasında biriken kalsiyum, saçı sert ve mat hale getirirken, keratin katmanına nüfuz ederek saçın derinliklerine inebiliyor ve zamanla saçı daha sert, kırılgan ve özellikle de işlem görmüş saçları daha kolay kırılabilir hale getiriyor.

Yeni Première Çift Etkili Onarım: Saçtaki Kalsiyum Birikimini Azaltır ve Kopmuş Keratin Bağlarını Onarır

Saça gerçek gücünü kazandıran Kérastase Première Serisi’nin 12 patent ve 600’den fazla test ile geliştirilen çığır açan performansının ardında, kalsiyumla savaşan sitrik asit ve onarıcı glisinin %8 asit konsantrasyonu sinerjisi ve saç teli yüzeyini sızdırmaz hale getiren peptitler yatıyor.

%3 organik Sitrik Asit, kalsiyum birikimini yüzeyden derine doğru hapsederek ortadan kaldıran üç kollu bir moleküler yapısıyla saçtaki matlık ve sertliği azaltıyor. %5 glisin, saçın iç katmanına nüfuz ederek keratin zincirindeki kopmuş bağları onarıyor ve saç kırılmasını önemli ölçüde azaltıyor. Peptitler ise saçı güçlendiriyor, nemliliğini ve parlaklığını koruyan daha güçlü bir saç teli için saç yüzeyini doldurmaya ve kapatmaya yardımcı oluyor.

Fransız parfümörler Alexandra Carlin ve Catherine Poensin Stefani’nin imzasını taşıyan Prèmiere serisinin kokusu, portakal çiçekleri ve yasemin akoruyla çevrelenmiş narenciye ve mandalina notalarıyla yazı anımsatıyor.

KÉRASTASE PRÈMIERE SERİSİ:

  • Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Sağlayan Şampuan Öncesi Bakım:

Kérastase Prèmiere Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur

(tüm saç tipleri)

Prèmiere rutinini tanımlayan serinin kahraman ürünü Kérastase Prèmiere Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur, saçtaki kalsiyum birikimini azaltıyor, saça gerçek gücünü %99 yeniden kazandırıyor*. Tüm saç tipleri için uygun olan ürün, saçtaki kalsiyumu gidermeye ve kalıcı hasarı azaltmaya yardımcı oluyor. Kalsiyum birikimini ortadan kaldırmak için saç telinin derinliklerine nüfuz ederek keratin zincirleri arasındaki kopuk bağların yeniden oluşturulmasına yardımcı oluyor. %75 daha fazla parlaklık **, %93 daha az kırılma** sunuyor.

Kérastase Prèmiere Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur, 250 ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 2.250 TL

*Instrumental test, Concentré décalcifiant ultra réparateur + Bain decalcifiant réparateur + Fondant fluidité réparateur ürünlerinin birlikte 5 uygulama sonrası

**Instrumental test

  • Yıpranmış Saçlar için Onarım Sağlayan Saç Banyosu:

Kérastase Prèmiere Bain Décalcifiant Réparateur (tüm saç tipleri)

Sülfat içermeyen* formülü ile saç derisini ve saçı nazikçe temizleyerek kalsiyum birikimini azaltmaya yardımcı olan onarıcı saç banyosu Kérastase Bain Décalcifiant Réparateur, kırılmayı ve matlığı nötralize etmeye yardımcı oluyor. Saç telinin derinliklerine nüfuz ederek saçtaki  kalsiyum birikimini azaltıyor. Keratin zincirleri arasındaki kopuk bağların yeniden oluşturulmasına yardımcı oluyor. %73 daha parlak ve iki kat daha pürüzsüz saçlar ** sunuyor.

Kérastase Prèmiere Bain Décalcifiant Réparateur, 250 ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1.400 TL

**Instrumental test

*Tensioaktif sülfat içermez

  • Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Sağlayan Saç Bakım Kremi

Kérastase Prèmiere Fondant Fluidité Réparateur (ince-orta telli saçlar)

%86 Daha Fazla Nem *** sunan Kérastase Prèmiere Fondant Fluidité Réparateur, hafif formülüyle nemi ve akışkanlığı anında geri kazandırıyor. Saçın sertleşmesini nötralize ederek daha dayanıklı ve güçlü saçların oluşumuna yardımcı oluyor. %82 daha parlak ve 7 kat daha pürüzsüz saçlar *** sunuyor.

Kérastase Prèmiere Fondant Fluidité Réparateur, 200 ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 1.695TL

  • Kırılma Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Bakım Maskesi:

Kérastase Prèmiere Masque Filler Réparateur (kalın telli saçlar)

Kalın telli saçlar için geliştirilen Kérastase Prèmiere Masque Filler Réparateur, yoğun kremsi yapısıyla saç yüzeyinin doldurulmasına ve saç telinin içine nüfuz ederek derinden onarımına katkıda bulunuyor. %98 daha az kırılma **, salon protokolleri sonrası ise %97 iç yapı güçlendirme *, %86 daha fazla nem ** sunuyor.

Kérastase Prèmiere Masque Filler Réparateur, 200 ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 2.200 TL

*Première Concentré + Bain + Fondant / Maske’nin 6 uygulaması sonrası enstrümantal test

**Instrumental test

  • Elektriklenme Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Serumu:

Kérastase Prèmiere Sérum Filler Fondamental (tüm saç tipleri)

Tüm saç tipleri için geliştirilen, durulanmayan Kérastase Prèmiere Sérum Filler Fondamental, nemi uzaklaştırmaya yardımcı olurken saçı derinlemesine besleyerek 72 saate kadar elektriklenmeyi önlüyor **. Saç teli yüzeyini doldurmaya yardımcı olarak 2 kat daha yumuşak**, 3 kat daha pürüzsüz saçlar ** sunuyor. 230C’ye kadar ısıya karşı hasarı korumaya yardımcı oluyor**

Kérastase Prèmiere Sérum Filler Fondamental, 90 ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 2.030 TL

**Instrumental test

  • Yoğun Parlaklık Veren Onarıcı Saç Bakım Yağı:

Kérastase Prèmiere Huile Gloss Réparatrice (kalın telli saçlar)

Matlığı nötralize etmeye yardımcı bakım maddeleri içeren Kérastase Prèmiere Huile Gloss Réparatrice, kırık saç uçlarını onarmaya yardımcı oluyor, 4 kat daha parlak saçlar**, %92 daha az kırık uçlar** sunuyor.

Kérastase Prèmiere Huile Gloss Réparatrice, 30 ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1.900 TL

**Instrumental test

  • Sadece Salon Kullanımı İçin:

Kérastase Prèmiere Concentré Liquide Resurfaçant (tüm saç tipleri)

Profesyonel salon kullanımı için geliştirilen Kérastase Prèmiere Concentré Liquide Resurfaçant, saç yüzeyini yoğun bir şekilde kalsiyumdan arındırmaya ve kalsiyum birikimini nötralize etmeye yardımcı oluyor. Saçtaki matlık ve sertliği gideriyor, saç yüzeyini kapatmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olarak yumuşak ve esnek saçlar sunuyor.

*Instrumental test, Concentré décalcifiant ultra réparateur + Bain decalcifiant réparateur + Fondant fluidité réparateur ürünlerinin birlikte 5 uygulama sonrası