İkonik giyim markası GAP, 2024 İlkbahar Çocuk ve Bebek Koleksiyonu’yla hem çocukların enerji dolu, hareketli dünyasını hem de baharın canlılığını yansıtıyor. Sezonda canlı renkleri ve birbirinden güzel desenleri ile eteklerden elbiselere, şortlardan tshirt’lere birçok ürün öne çıkıyor. Birbirinden renkli ürünlerin yer aldığı koleksiyonda çocukların çok sevdiği çizgi karakterlerin lisanslı ürünleri de dikkat çekiyor. Çocukların stil ve konfor için adresi, bu sezon da GAP olacak.

STİL sahibi çocuklara hitap eden ikonik giyim markası GAP, 2024 İlkbahar Çocuk ve Bebek Koleksiyonu’yla da farkını ortaya koyuyor. Renkli, cool tasarımlarıyla dikkat çeken koleksiyon, aynı zamanda çocuklara hareket özgürlüğü ve rahatlık da sağlıyor.

2024 İlkbahar Çocuk ve Bebek Koleksiyonu’nun favorileri olan etekler, elbiseler, şortlar, tshirt’ler çocuklar için hem rahat ve enerjik hem de cool bir görünüm sunuyor. GAP’in ikonikleşen sweatshirt’leri de sezonun vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Baharın canlı renklerinin öne çıktığı koleksiyonda, rahat kesimleriyle zamansız denim parçalar, rengarenk elbiseler ve pantolonlar yer alıyor. Eğlenceyi eve de taşımak isteyenleri ise birbirinden renkli ve dikkat çekici pijama takımları bekliyor.

Yıllardır çocukların favorisi olan Mickey & Minnie Mouse ve Star Wars gibi pek çok unutulmaz yapımın koleksiyonları da GAP’te çocuklarla buluşuyor.

GAP, bahara rengarenk ve cool bir stille adım atmak isteyenleri mağazalarına, mobil uygulamasına ve gap.com.tr adresine davet ediyor.