1909 yılından bu yana saç tekniklerinde ustalaşan L’Oréal Professionnel; mükemmel sonuç ve ultra doğal bir bitiş için iki aşamalı saç açma tekniği olan ‘’Fransız Balyajı’’ yarattı.

L’Oréal Professionnel, bu sezon Blond Studio Mor Pigmentli Renk Açıcı Balsam ile yeni bir inovasyona imza atıyor.  Dia Light ile birlikte ‘’Milky Hair’’ trendinden ilhamla latte’den karamele iki yeni renk tonu sunuyor: Açık renk saçlar için “Milky Chai” ve koyu renkler için “Milky Caramel”.

Sezonun En Büyük Trendi Milky Blonde’tan İlham Alan 2 Yeni Balyaj Tonu

Moda dünyasında ve ünlüler arasında trend olan Milky Blonde, bu sezon özellikle Tiktok’ta #MilkyBlonde etiketi ile 14,5 B’den fazla görüntüleme elde ederek sosyal medyada viral oldu.  L’Oréal Professionnel, bu trendden ilhamla özel bir balyaj protokolü ile elde edilen iki yeni renk evreni yarattı: Sarı saçlar için Air Touch Balyaj, koyu saçlar için Melt Balyaj. 

En iyi ürünler kullanılarak 2 aşamada gerçekleştirilen bu yeni iki ton, özel Fransız Balyaj uygulama protokolü sayesinde salonda uygulanıyor:

  • İlk adımda L’Oréal Professionnel‘in yeni mor ışıltılı kremi Blond Studio Mor Pigmentli Renk Açıcı Balsam ile saç açılıyor,
  • İkinci adımda ise Dia Light ile özel olarak hazırlanan ‘’Milky’’ tonlar uygulanıyor.

Tüm saç tipleri için uygun olan uygulama, ışıltılı mükemmel tonlar sunuyor.

Blond Studio: Fransız Balyajı’nın Ardındaki İmza

Yeniliklerin öncüsü L’Oréal Professionnel, imzası niteliğindeki Blond Studio’ya yeni bir ürün daha ekliyor. Yağ bazlı balm, tek adımda istenmeyen yansımaları anında nötralize ederek en iyi profesyonel sonucu sunuyor.

Sitrik asit ve glisin içeren entegre bağlayıcı, saçı içten güçlendiriliyor.  Blond Studio’nun içerdiği %29 besleyici yağlar, renk açma sistemine güç katıyor.

L’Oréal Professionnel, ultra doğal ve sofistike bir sonuç için  imza niteliğinde“à la française”  teknik protokol sunuyor. Blond Studio ve Dia Light ile sunulan iki aşamalı uygulama, mükemmel açma  tekniğini besleyici parlaklıkla birleştirerek, istenmeyen bakır tonları önleyerek doğal ve ultra parlak sonuç sunuyor.