Güzellik trendlerini takip ediyor, bu konudaki sırlarını göz alıcı içeriklerle paylaşmak, içeriklerine ise profesyonel dokunuşlar katmak istiyorsan, Oriflame şimdi yeni “Paylaşım Uygulaması”yla senin yanında. Bu uygulama ile baş döndüren görseller oluşturabilir, kendi güzellik hikayeni yaratarak sosyal medyada paylaşabilirsin. İsveç’in öncü güzellik ürünleri markası Oriflame hayallerine kavuşmak isteyenlere ilham veriyor, dijital dünyada heyecan verici içerik yaratma serüveni seni bekliyor.

Oluştur – Paylaş –  Kazan!

Oriflame, 57 yıldır sürdürdüğü güzellik geleneğini dijital dünyanın yenilikleriyle birleştirerek geleceğe taşımaya devam ediyor. Şimdi Oriflame Paylaşım Uygulaması’yla herkes yaratıcılığını kullanarak büyüleyici görsel içerikler oluşturup paylaşım yapabiliyor ve böylece sosyal medyadaki varlığını daha da güçlendirebiliyor. Oriflame’in dijitalleşme ve özellikle Z kuşağına ulaşma adına attığı en yeni ve en önemli adımlardan biri olan yeni paylaşım uygulaması; Instagram, Facebook ve Tiktok için saniyeler içinde önemli miktarda etkileşim sağlayacak çarpıcı içerikler üretmeye olanak tanıyor. Kullanıcılar, profesyonelce hazırlanmış resim, gif ve videolarla dolu görsel havuzundan istediklerini seçerek içeriklerini hazırlayabiliyor ve bunları etiket, emoji ve yazı ekleyerek kişiselleştirebiliyor. Ardından da içeriklerini doğrudan sosyal medya kanallarıyla paylaşabiliyor. Oluştur – Paylaş – Kazan olarak da özetlenen bir işleyişe sahip olan Oriflame Paylaşım Uygulaması, dijital dünyada yepyeni fırsatlar sunuyor!

Oriflame, Her Gün Birçok Kadının Hayatını Değiştiriyor…

Dış güzelliğe olduğu kadar iç güzelliğe de odaklanan Oriflame, 30 yılı aşkın süredir ülkemizde; doğrudan satış alanında cilt bakımı, parfüm, makyaj, takviye edici gıda, aksesuar, saç ve kişisel bakım gibi birçok kategoride kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle faaliyet göstermeyi sürdürüyor. İnsana ve doğaya saygılı, güvenli, sorumlu ve sürdürülebilir bir üretim sürecine sahip olan Oriflame, asıl gücünü bugün 60’tan fazla ülkede 2 milyona yakın marka ortağından alıyor. Sunduğu benzersiz iş fırsatıyla, her gün birçok kadının hayatını değiştirmeye, onlara sadece gelir değil cesaret, kendine güven ve özgürlük kazandırmaya devam ediyor.