21 Ocak’ta başlayan Challenge Accepted kampansı sizi M·A·C ürünlerini test etmeye ve tüm ürünlerin performanslarına ışık tutmaya davet ediyor. Bu zorlu görevi, tıpkı ürünler gibi olağanüstü başarıya sahip bu iki süperstardan daha iyi kim yönetebilir? Tabii ki Cher ve Saweetie. Asla durmak nedir bilmeyen ve geleneklere meydan okumaktan çekinmeyen Cher ve Saweetie, markanın her bir üyesini güçlendiren, onlar kadar sıkı çalışan ve en iyi makyajı yaratma amacımızı özetleyen sanatçılardır.

“Ben zaten bin yıldır Challenge Accepted diyerek meydan okuyorum.” – Cher

Cher “Ben her zaman Cher’dim ama dört yaşındayken makyaj, saç ve kostüm zevkine sahip değildim. Annemin saç fırçası ile şarkı söylerdim. Ben her zaman inatçıydım. Daha sonra bu inatçılık felsefeme dönüştü. Hayır kelimesine inanmıyorum ve ne olursa olsun asla pes etmedim. İnsanların ne düşündüğünün önemli olmasına izin veremezdim. Risk aldım, çünkü başka ne yapabilirdim? Çarpışan bir araba gibiydim, bir duvara çarptığımda gerileyip arkamı döndüm. Ben bin yıldır Challenge Accepted diyorum.” sözlerini dile getiriyor.

“Hedeflerimi belirleme ve onları gerçekleştirme konusunda hep acele ettim” diyor Saweetie. “Benim için bir ikon olmak, sınırların ötesine geçerek konfor alanınızın dışına çıkmaktır, bu yüzden bu meydan okuma kampanyası tam bana göre. Cher gibi bir efsane ve M·A·C gibi her zaman sevdiğim bir markayla ortak olmaktan çok onur duydum, mükemmel bir uyum.” diyor ve ekliyor: “M·A·C Lipglass her zaman en sevdiğim dudak parlatıcısı olmuştur ve hatırlayamadığım kadar uzun zamandır kullanıyorum. Aynı zamanda Cher’in muhteşem enerjisi o kadar bulaşıcı ki, Challenge Accepted’da onunla birlikte olmak unutulmaz bir deneyim oldu.”

 “Hedeflerimi belirleme ve onları gerçekleştirme konusunda hep acele ettim” – SAWEETIE

Sanatçılarımız, ürünlerinden ne beklediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını söylemekten asla çekinmiyorlar. Kuzey Amerika Sanat ve Dijital İçerik Direktörü Chantel Miller’ı ele alalım: “Her zaman rahat hissettiren, pürüz bırakmayan veya rengi uçmayan mat bir ruj istemişimdir” diyor. “Pek çok insanın ve profesyonellerin seveceğine inandığım şey için konuştum ve ardından Powder Kiss Lipstick geldi. Challenge Accepted.” diyen Miller şu sözlerle devam ediyor: “Bu formül çığır açıcı. Ruh halime, makyajıma ve günümün (veya gecemin) benim için hazırladığı her türlü zorluklara uyum sağlayan mükemmel bir renk tonu seçimi ile ondan istediğim her şeyi elde ediyorum!”

M·A·C’in ilk günden beri kalbinde meydan okuma vardır: Statükoyu sorgulamaya, sosyal normlara meydan okumaya ve tonlardan formüllere, bitişlere ve etkilere kadar her şeyin sınırlarını zorlamaya cesaret etmek. Marka 1984 yılında kurulduğu andan itibaren, sadece makyaj sanatçısı topluluğuna değil, her çağa, her yaşa, her cinsiyete hizmet eden yüksek performanslı ürünler yaratmak için kendimize meydan okuduk. Bu meydan okuma her zaman olduğu gibi bugün de geçerlidir. Kendinizi nasıl ifade etmek isterseniz isteyin, kim olursanız ve olmak isterseniz olun, M·A·C özgünlüğünüzü kucaklar ve makyajla sizi bireyselliğinizi kutlamaya davet eder.

 

MÜCADELEYE HAZIR MISINIZ?

M·A·C’inizin #MACChallengeAccepted ile neler yapabileceğini bize gösterin.