Yaz aktivitelerinde teknede, doğa yürüyüşlerinde veya sahilde geçireceğin her anı daha keyifli ve konforlu hale getirecek PFG Koleksiyonu ile tanıştın mı?

Aktivitelerle dolu bir günde su ve leke koruması sayesinde her zaman kuru ve temiz kalan Tamiami PFG Erkek Ayakkabı Omni-Grip™ teknolojisi ile ıslak zeminlerde bile kaymayı engelliyor. Techlite™ teknolojisi ise orta tabandaki hafif yastıklaması, gelişmiş darbe emilimi ve yüksek enerji dönüşü özelliği ile daha konforlu ve dengeli adımlar atmana yardımcı oluyor.  Blood’n Guts™ teknolojisi ile su ve lekelere karşı üstün koruma sunan Tamiami PFG Erkek Ayakkabı, hızlı kuruma özelliği ile sahil kenarında veya teknede geçirilen vakitleri daha keyifli hale getiriyor.

Blood And Guts IV Woven Erkek Uzun Kollu Gömlek üzerindeyken gün boyu temiz ve ferah hissedeceksin. Omni-Shade™ teknolojisi 50 faktör güneş koruması sağlıyor ve havalandırma özelliği, katlanarak kısalabilir kollar ve olta çubuğu tutucu özellikleri ile tekne aktivitelerinde konforunu artırıyor. Fonksiyonel detayları ile hem günlük kullanımda hem de denizdeki aktivitelerinde rahatlıkla kullanacağın Blood And Guts IV Woven Erkek Uzun Kollu Gömlek ile koruma ve konfor bir arada.

Şık tarzını, üstün teknolojiler ile birleştiren Sun Drifter Woven II Kadın Elbise, 50 faktörlü güneş koruması ile günün en sıcak saatinde kuru ve ferah hissetmene yardımcı olur. Omni-Wick teknolojisinin yer aldığı bu model, buharlaşmayı hızlandırmak için nemi emer ve vücudundan uzaklaştırır. Sun Drifter Woven II Kadın Elbise’nin çıkarılabilir kemeri, olta çubuğu tutucusu, göğüs cepleri ve etek yanlarında yer alan havalandırma kanalları sayesinde konforun daima üst seviyede.

Columbia ürünleri, her aktivitede konfor ve koruma sunarken sıradan bir gününü bile macera dolu bir güne çeviriyor. Yazı enerjisini taşıyan doğaseverlere tüm maceralarında eşlik edecek üstün teknolojili yaz sezonu Columbia ürünleri www.columbia.com.tr  ve Columbia Mağazalarında yerini alıyor.

Aktif yaşam tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, hayatın her alanında outdoor tutkunlarına konfor sağlıyor.