Türkiye’nin lider ince çorap markası Penti, müthiş, büyüleyici ve nefis “Pentilicious” koleksiyonu yeni sezonunu açıyor!

Penti, kadınlara günün her anında çekici, eşsiz, ışıltılı ve kısacası “Pentilicious” hissettiren çorap koleksiyonuyla yeniden karşınızda!

Geçtiğimiz sezon Delicious (lezzetli, nefis), Fabulous (efsanevi, harika, müthiş) ve Glamorous (göz alıcı, büyüleyici) kelimelerini Penti dilinde yeniden yorumlayarak Pentilicious koleksiyonuna imza atan Penti, bu kış da birbirinden özel tasarımlı çoraplarıyla kombinleri tamamlamaya devam ediyor.

Son dönemlerin günlük ve spor görünümlerinin favori parçalarından biker şortlar, Pentilicious koleksiyonunda yeni bir yorum kazanarak külotlu çoraba dönüşüyor! Seksi ve çekici file bodysuit’lar Pentilicious koleksiyonunun yıldız parçalarından biri olurken, 2023 kış sezonunda tüm dünyada ses getiren ışıltılı çizme trendi simli çoraplarla buluşuyor. Jartiyer çorabı görünümlü tasarımlar iyi hissettirirken, parlak çoraplar ise sade şıklığı sevenlerin görünümlerine Penti ışıltısı katıyor.

Penti çoraplarla tamamlanan kombinler, “Soo Delicious, Pentilicious” dedirtiyor!